Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > TAURON Liga: Nowy sponsor, nowa rzeczywistość

TAURON Liga: Nowy sponsor, nowa rzeczywistość

fot. cev.eu

Sport powoli dostosowuje się do czasów koronawirusa. PlusLiga wznowiła rozgrywki już chwilę temu. Pora więc wrócić także na parkiety kobiecej ligi. Rozgrywki po długiej przerwie mają nowego sponsora tytularnego. Jest nim TAURON Polska Energia SA, firma już od dłuższego czasu związana ze sportem. Pierwsze na parkiet wybiegną siatkarki w Łodzi. Cztery z sześciu meczów pokaże telewizja. Najciekawiej zapowiadają się pojedynki pomiędzy Legionovią a Chemikiem oraz pomiędzy Radomką a Pałacem.

 Grot Budowlani Łódź – Joker Świecie

CZWARTEK, 17.09.2020 g. 17:30

Transmisja: Polsat Sport

Odchodząc nieco od klasycznych rozwiązań sezon rozpocznie się od starcia Grot Budowlanych Łódź z Jokerem Świecie. Liga przyzwyczaiła nas do rozpoczynania rozgrywek starciem beniaminka z mistrzem, jednak nie będzie to ani starcie najwyżej klasyfikowanej drużyny z debiutującą, ani nawet nie rozegra się ono na hali w Świeciu. Mecz ten ma odrobinę sentymentalny wydźwięk dla Adrianny Muszyńskiej i Oliwii Urban, które w poprzednich sezonach występowały w koszulkach z „betką”. Na co będzie stać podopieczne Marcina Wojtowicza?

Grot Budowlani Łódź podchodzą do rozpoczęcia sezonu spokojnie. Do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy nowa atakująca – Veronica Jones-Perry będzie mogła zagrać w czwartkowym meczu (więcej szczegółów tutaj). Problemy udało się rozwiązać i świetnie prezentująca się na polskich parkietach skrzydłowa, będzie mogła pomóc drużynie. – Drużyna ze Świecia jest tegorocznym beniaminkiem. Jednak nie można lekceważyć takiego zespołu. Nasza drużyna musi podejść do tego spotkania bardzo poważnie i nie stracić koncentracji  – ostrzegał prezes Budowlanych Marcin Chudzik.

Typ redakcji: Grot Budowlani Łódź – Joker Świecie 3:0

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved