Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Takiej zagrywki PlusLiga dawno nie widziała [WIDEO]

Takiej zagrywki PlusLiga dawno nie widziała [WIDEO]

W historii PlusLigi mogliśmy oglądać wiele niecodziennych zagrań. Najczęściej są to spektakularne zagrywki bądź ataki. Często te nieudane, a przy okazji pokazujący tę mniej idealną stronę siatkówki i rozweselające oglądanie spotkań.

Tym razem zagranie kolejki PlusLigi należy do atakującego Enea Czarnych Radom. Można je obejrzeć na profilu Polsatu Sport w serwisie X. Ewidentnie widać na nim, że Nikola Meljanac źle podrzucił piłkę, próbował ratować sytuację, co w konsekwencji zaowocowało bardzo niecodziennym zagraniem zza linii końcowej boiska.

Z pewnością zapisze się ono w pamięci i będzie częścią różnych kompilacji z podobnymi zagraniami z polskiej ligi. Wiele osób pamięta serwis Bartosza Kurka w barwach PGE Skry. Wtedy piłka, jak „samolot” poleciała wysoko i daleko poza boisko, trafiając kibiców na balkonie w hali Energia. Właśnie to zagranie najczęściej jest wspominane.

We wspomnianym spotkaniu radomianie przegrali z Aluron CMC Wartą Zawiercie 0:3, a Meljanac był najlepiej punktującym zawodnikiem w swojej drużynie. Jako jedyny przekroczył granicę dziesięciu zdobytych punktów. W sumie zdobył ich 14, na co złożyły się same ataki. Serb w tym elemencie uzyskał 48% skuteczności.

Jego zagranie można obejrzeć poniżej.

 

źródło: inf. własna, Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-11-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved