Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Szymon Romać: Wracamy na właściwe tory

Szymon Romać: Wracamy na właściwe tory

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Najbardziej jestem zadowolony z wyników zespołu. Wygraliśmy cztery ostatnie mecze. Zdobyliśmy punkty, które są nam bardzo potrzebne – powiedział Szymon Romać, atakujący LUK Lublin po wygranej 3:0 z Cuprum Lubin.

Trwa dobra passa LUK Lublin. Podopieczni Dariusza Daszkiewicza w swoim ostatnim meczu pokonali bez straty seta Cuprum Lubin. – Najbardziej jestem zadowolony z wyników zespołu. Wygraliśmy cztery ostatnie mecze. Zdobyliśmy punkty, które są nam bardzo potrzebne. Początek sezonu był przez nas lekko przespany, ale wracamy na właściwe tory – powiedział Szymon Romać, atakujący drużyny z Lublina.Miała ona trudny początek sezonu. Nie dość, że przegrywała mecz za meczem, to jeszcze borykała się z ogromnymi kłopotami zdrowotnymi. – Uśpił nas sezon przygotowawczy, bo wygrywaliśmy w nim wszystko w pełnym składzie. Weszliśmy w sezon pełni nadziei, ale zaczęły się kontuzje. Chłopaki dawali z siebie wszystko, co mogli. Chcieli wygrywać, ale piętrzyły się przeciwności losu. W tym upatrywałbym słabszego początku sezonu. Trzeba też patrzeć na to jaki mieliśmy układ meczów. Na początku trafiliśmy na ligowy top – przyznał wiceprezes klubu, Maciej Krzaczek.

Jednak ostatnie tygodnie pokazują, że LUK powoli odnajduje swój rytm gry, a cztery zwycięstwa z rzędu pozwoliły mu znaleźć się w środku stawki. – Cieszymy się z tego, że zdobywamy punkty. Mamy małą stratę do drużyny z szóstego miejsca. Jestem dumny z zawodników, że mimo problemów, które nas dotykały, podnieśli się. Kłopoty zdrowotne mogły ich dobić, a ich wzmacniały. Grupa się integrowała – dodał działacz.

Problemy jednych były także szansą dla innych. Do tych drugich należał Mateusz Jóźwik, który dostał szansę pojawienia się na boisku. – Mam tą przypadłość, że wchodzę na boisko w momentach, kiedy ktoś cierpi. Jestem przysłowiowym strażakiem. Miło jest po meczu powiedzieć sobie, że zrobiłem coś, dzięki czemu zespół wygrał. Z tym zamysłem podchodzę do kolejnych spotkań. Mam nadzieję, że uda mi się wejść na boisko w innych okolicznościach i pomóc drużynie tak samo dobrze albo nawet lepiej – zakończył przyjmujący LUK Lublin.

źródło: inf. własna, TVP3 Lublin

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-12-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę