Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Szwedzkie wzmocnienie Developresu?

Szwedzkie wzmocnienie Developresu?

fot. Michał Szymański

W ostatnich tygodniach na giełdzie transferowej w Lidze Siatkówki Kobiet pojawiło się sporo ciekawych nazwisk. Część z nich widnieje na liście życzeń Developresu Rzeszów. Z wicemistrzyniami Polski łączone były takie nazwiska jak Brakocević czy Lippmann. Od początku było wiadomo, że te zawodniczki są raczej poza zasięgiem wicemistrzyń Polski. Dużo bardziej prawdopodobny jest jednak transfer do Rzeszowa gwiazdy niemieckiej Bundesligi Alexandry Lazić. 

Szwedzka przyjmująca ma za sobą występy w lidze tureckiej czy francuskiej, a w zeszłym sezonie reprezentowała barwy mistrza Niemiec Allianz MTV Stuttgart. Z tym zespołem występowała również w Lidze Mistrzyń, gdzie w grupie mierzyła się między innymi z ŁKS-em Commercecon Łódź.To własnie łódzkiemu klubowi mocno zapadła w pamięć, szczególnie w meczu rozgrywanym w Niemczech. Między innymi dzięki świetnej grze Lazić zespół ze Stuttgartu wygrał z ŁKS-em 3:1 i zapewnił sobie awans do ćwierćfinału rozgrywek, zamykając jednocześnie tę możliwość łodziankom.

Jeżeli ten transfer zostanie potwierdzony, to Lazić będzie prawdopodobnie trzecią zagraniczną zawodniczką w Developresie. Póki co zespół z Podkarpacia potwierdził pozostanie Jeleny Blagojević, a do klubu ma również dołączyć kanadyjska atakująca Kiera van Ryk.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę