Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > W sztabie Mickiewicza bez zmian

W sztabie Mickiewicza bez zmian

fot. Stal Nysa

Po serii zawodników, których nazwiska na przyszły sezon ogłosił Mickiewicz Kluczbork, przyszedł czas na potwierdzenie sztabu szkoleniowego. Klub za pośrednictwem mediów społecznościowych oznajmił, że w przyszłych rozgrywkach zespół poprowadzi Mariusz Łysiak. Będzie to już dziewiąty sezon trenera w drużynie z Kluczborka.

Po 11. miejscu w swoim pierwszym sezonie na zapleczu PlusLigi, w poprzednich rozgrywkach zespół zanotował progres i w przedwcześnie zakończonych rozgrywkach zespół zajmował siódmą lokatę. W kolejnych zmaganiach Mickiewicz będzie chciał również pokazać się z dobrej strony.W sztabie szkoleniowym kluczborskiej ekipy zostaje również Dawid Obłąk, który jak dotychczas będzie pełnił w klubie funkcję asystenta trenera i statystyka.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: inf. własna, Mickiewicz Kluczbork

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę