Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Szalpuk przed końcową decyzją. Gdzie zagra?

Szalpuk przed końcową decyzją. Gdzie zagra?

fot. Klaudia Piwowarczyk

Jeszcze jakiś czas temu Artura Szalpuka mocno łączono z ligą rosyjską. Ostatecznie z przenosin do tych rozgrywek przyjmującego nic nie wyszło. Natomiast teraz popularny Szalupa stoi przed wyborem. Przegląd Sportowy informuje, że zawodnik wybiera pomiędzy VERVĄ Warszawa a mistrzem Japonii, JTEKT Stings.

Mamy kolejną odsłonę w sadze transferowej z udziałem Artura Szalpuka. 25-letni przyjmujący , który był już łączony z kilkoma klubami w różnych ligach świata, teraz ma jeszcze jedną, dość niespodziewaną, opcję. Chodzi o… ligę japońską!Wiadomo już, że mistrz świata na pewno nie trafi do Superligi, choć miał propozycję m.in. z Biełogorii Biełgorod. Do sfinalizowania rozmów jednak nie doszło i teraz – jak udało ustalić redakcji Przeglądu Sportowego – „Szalupa” ma do wyboru dwie opcje – albo podpisze kontrakt z VERVĄ Warszawa albo przeniesie się do… Japonii. Z naszych informacji wynika, że Szalpuk zawarł wstępne porozumienie z VERVĄ, ale zostawił sobie furtkę na wypadek transferu do JTEKT Stings. Mistrz Japonii (w finale tegorocznych rozgrywek pokonał Panasonic Panthers Michała Kubiaka) przymierzał się do podpisania umowy z Matejem Kazijskim, ale Bułgar związał się z Calzedonią Werona i JTEKT został bez zagranicznej gwiazdy. Na liście życzeń znalazł się więc m.in. Polak. Menedżer Szalpuka, Jakub Michalak, odmówił komentarza, ale przekazał, że do końca tygodnia przyszłość 25-letniego przyjmującego powinna się wreszcie wyjaśnić. Przyjeżdżając 1 czerwca do Spały na zgrupowanie reprezentacji Polski „Szalupa” powinien więc już wiedzieć w jakim klubie wyląduje – mistrzu Japonii czy wicemistrzu Polski.

Cały artykuł Kamila Drąga w serwisie Przeglądu Sportowego.

źródło: przegladsportowy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę