Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Światełko w tunelu dla PGE Skry Bełchatów

Światełko w tunelu dla PGE Skry Bełchatów

fot. Klaudia Piwowarczyk

Budżet PGE Skry Bełchatów będzie większy niż pierwotnie zakładano. W czarnych scenariuszach mówiło się o czterech milionach złotych (to tyle samo, ile miał BBTS Bielsko-Biała, beniaminek, który z hukiem spadł z PlusLigi). Okazuje się, że pieniądze się znalazły i bełchatowianie w następnym sezonie będą mieli budżet na poziomie 10/12 milionów złotych (jeden z najwyższych w lidze) – informuje serwis lodzkisport.pl.

Budowę nowej drużyny zlecono Jackowi Pasińskiemu. To były siatkarz Skry, trener znany z pracy z młodzieżą. Pasiński działa, chociaż nie ogłoszono jeszcze oficjalnie, jakie stanowisko będzie piastował w Bełchatowie. Prawdopodobnie zostanie dyrektorem sportowym.Wiele wskazuje na to, że w drużynie dziewięciokrotnych mistrzów Polski zostanie Lukas Vasina i Grzegorz Łomacz, a większość transferów, o których mówiło się po zakończeniu poprzedniego sezonu zostanie przeprowadzona. Z tego co słyszymy, bełchatowianie nie mają szans na Trevora Clevenota i Yacine Louatiego, francuskich przyjmujących, ale pozostali zawodnicy, z którymi podpisano prekontrakty prawdopodobnie dołączą do Skry. Przypomnijmy, że do zespołu dziewięciokrotnych mistrzów Polski zakontraktowano m.in. Mateusza Porębę i Karola Butryna.

*Więcej w serwisie lodzkisport.pl, autorem tekstu jest Filip Kijewski

źródło: lodzkisport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę