Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Sukces Chrobrego Głogów w Wałbrzychu

Sukces Chrobrego Głogów w Wałbrzychu

Siatkarze Chrobrego Głogów wrócili z pucharem za pierwsze miejsce na turnieju w Wałbrzychu. Podopieczni Dominika Walencieja rozegrali dwa zwycięskie mecze – z Bielawianką Bester Bielawa 3:0 i Chełmcem Wałbrzych 3:1.

Po pierwszym zwycięskim meczu Chrobrego Głogów z z Bielawianką Bester Bielawa krótko wypowiedział się Michał GawrzydekPrzede wszystkim cieszymy się, że wygrywamy kolejny mecz 3:0. Na pewno zaprezentowaliśmy dobrą siatkówkę.

Z drugiego meczu siatkarze z Głogowa także wyszli zwycięską ręką, choć początek spotkania nie należał do udanych. – Mecz z Wałbrzychem zaczęliśmy ospale. W pierwszym secie w przyjęciu trochę uciekały nam piłki. Mielimy swoje szanse i kontry, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Od drugiego seta zagrywka i przyjęcie się poprawiły. Zaczęliśmy grać swoje. Kolejny mecz i turniej wygrany. Oby tak dalej. To fajne uczucie. Oby tak samo było w lidze z Wałbrzychem – podsumował Jakub Gontarewicz z Chrobrego.

To już drugi turniej wygrany przez Chrobrego Głogów przed sezonem. Wcześniej siatkarze triumfowali w Międzyrzeczu.

źródło: miedziowe.pl