Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Stojczew przedłużył kontrakt z Weroną

Stojczew przedłużył kontrakt z Weroną

fot. Katarzyna Antczak

Niespełna cztery miesiące temu spekulowano, że Radostin Stojczew będzie trenerem Sir Safety Perugia. W marcu tego roku pojawiły się informacje, że z Werony do Perugii przejdzie Matej Kazijski, a jego trenerem w Weronie był właśnie Stojczew, więc łączono te kropki i zakładano, że obaj Bułgarzy trafią do Sir Safety, Ostatecznie Kazijski trafił to Trentino, a Stojczew pozostanie w obecnym klubie.

NBV Werona poinformowało, że Radostin Stojczew pozostanie na stanowisku trenera ósmej ekipy ligi włoskiej przez kolejne trzy lata. Jeżeli Bułgar wypełniłby ten kontrakt, to jego przygoda z włoskim klubem trwałaby pięć lat. To obecnie coraz rzadsze zjawisko w siatkówce, żeby szkoleniowiec tak długo prowadził zespół.Na razie jednak będzie to trzeci sezon Stojczewa w Weronie, który ma na swoim koncie wiele sukcesów w lidze włoskiej, ale zdobytych z klubem z Trentino. Był selekcjoner reprezentacji Bułgarii zdobył między innymi cztery mistrzostwa Włoch, trzy Puchary Włoch i również trzykrotnie wygrywał Ligę Mistrzów.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-07-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę