Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Stephen Boyer przenosi się z Włoch do Kataru

Stephen Boyer przenosi się z Włoch do Kataru

fot. Patryk Głowacki

Dwa dni temu informowaliśmy, że Stephen Boyer opuszcza zespół NBV Werona. Włodarze włoskiego klubu nie ukrywali, że 24-letni Francuz nie spełnia ich oczekiwań, a jego wynagrodzenie mocno obciążało budżet klubu w stosunku do jakości gry, którą prezentował. Okazało się jednak, że atakujący nie szukał nowego klubu zbyt długo. Jak poinformował na swoim Instagramie menedżer Georges Matijasević, francuski zawodnik przenosi się do Kataru do zespołu Al Arabi.

 Przypomnijmy, że 24-letni atakujący w swojej karierze reprezentował m.in. Chaumont VB 52, z którym zdobył mistrzostwo Francji w 2017 roku i wicemistrzostwo rok później. To właśnie z Chaumont przeniósł się w 2018 roku do włoskiej Werony. Stephen Boyer jest również reprezentantem Trójkolorowych. Z zespołem narodowym Francji wygrał Ligę Światową w 2017 roku oraz zdobył srebro Ligi Narodów w 2018 roku.

Katarski klub z siedzibą w Doha – Al Arabi – ma na swoim koncie ponad 20 mistrzostw kraju, a 22 razy zdobywał Puchar Emira. Drużyna Al Arabi jest znana również europejskim kibicom jako uczestnik Klubowych Mistrzostw Świata.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-11-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved