Reprezentant Francji Stephen Boyer po zakończeniu sezonu może wylądować w innym klubie grającym na co dzień w PlusLidze. Miałby przenieść się z Jastrzębskiego Węgla do Trefla Gdańsk. O możliwym transferze poinformował włoski dziennikarz Gian Luca Pasini. Dodał, że Francuz mógłby znaleźć się pod skrzydłami włoskiego trenera.
Z Treflem Gdańsk łączony jest bowiem Andrea Anastasi, któremu wraz z końcem sezonu wygasa kontrakt z Projektem Warszawa. Dla Włocha byłby to powrót do Gdańska. Prowadził już ten klub w latach 2014-2019.
Stephen Boyer występuje w barwach Jastrzębskiego Węgla od 2021 roku. W przeszłości grał między innymi we Włoszech i Katarze.


![Transfery siatkarskie 2026/2027 [29.05] – LUK Lublin ogłosił prawdziwy hit! Liczne pożegnania w TAURON Lidze](https://siatka.org/wp-content/uploads/2025/12/52A7212-KAROLINA-DRUZKOWSKA-375x250.jpg)






