Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Stephane Antiga: Mieliśmy fantastyczną grupę

Stephane Antiga: Mieliśmy fantastyczną grupę

– Walczyliśmy do końca, choć w tym ostatnim secie w Policach już spuściliśmy głowy. To był chyba najgorszy nasz set w całym sezonie. Trochę szkoda, że tak skończyliśmy, bo w całym finale różnice były nieduże – powiedział Stephane Antiga, trener Developresu SkyRes Rzeszów.

Siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów sezon zakończyły zdobyciem wicemistrzostwa Polski. Po samym finale odczuwały pewien niedosyt, ale jak emocje już opadły w Rzeszowie doceniają srebrny medal. – Jasne. Dwa, trzy dni po meczu patrzy się na to wszystko bardziej globalnie. Wtedy widać, jak dobrą robotę wykonaliśmy w tym sezonie. Szkoda, że nie zdobyliśmy złota, a byliśmy blisko. Cieszy jednak, że wiele dziewczyn zrobiło w tym sezonie ogromny postęp. Cały czas byliśmy drużyną, walczyliśmy do końca, choć w tym ostatnim secie w Policach już spuściliśmy głowy. To był chyba najgorszy nasz set w całym sezonie. Trochę szkoda, że tak skończyliśmy, bo w całym finale różnice były nieduże – powiedział Stephane Antiga, trener ekipy z Podkarpacia.Mimo że rzeszowiankom nie udało się odnieść sukcesu w Lidze Mistrzyń, ani w Pucharze Polski, to jednak wicemistrzostwo kraju oraz postęp jaki przez cały sezon zrobiły zawodniczki zadowala Antigę. – Mieliśmy super dziewczyny. Zachowanie, charakter, dyscyplina, serce. Mieliśmy fantastyczną grupę ludzi. To jest ważne, żeby osiągnąć sukces. Mam ogromną satysfakcję, bo mieliśmy dużo zawodniczek, które nie miały doświadczenia, ale zrobiły w Rzeszowie ogromny postęp. Byliśmy tą grupą zachwyceni, bo wynik to tylko część tego, nad czym pracujemy – stwierdził szkoleniowiec Developresu.

W Rzeszowie wciąż cieszą się ze zdobycia wicemistrzostwa Polski, ale już także myślą o nowym sezonie. Według informacji serwisu nowiny24.pl Stephane Antiga nadal będzie zasiadał na ławce trenerskiej Developresu, a jego zadaniem ma być zbudowanie drużyny, która ponownie będzie walczyła o najwyższe cele. – Mamy medal, mamy wicemistrzostwo, to jest pozytywne dla miasta, kibiców, klubu i dla trenerów. Teraz myślimy, jak zbudować zespół, żeby walczyć w kolejnym sezonie – zakończył Stephane Antiga.

źródło: nowiny24.pl, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę