Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Stanisław Chaciński zagra w Olimpii Sulęcin

Stanisław Chaciński zagra w Olimpii Sulęcin

Olimpia Sulęcin ogłosiła, ze jej szeregi wzmocni młody zawodnik Stanisław Chaciński. Siatkarz gra na pozycji przyjmującego, w ostatnim sezonie grał w MOS Wola Tramwaje Warszawskie.

Mimo młodego wieku Stanisław Chaciński ma już kilka medali na swoim koncie. W 2021 roku zdobył złoty medal mistrzostw Europy Wschodniej do lat 17, brązowy medal mistrzostw Europy do lat 17 oraz złoty medal mistrzostw Europy Wschodniej do lat 18.

Rok później otrzymał wyróżnienie dla najlepiej zagrywającego mistrzostw Europy do lat 18, a tym roku wygrał Akademicki Puchar Polski oraz zajął 4. miejsce na mistrzostwach Polski Juniorów.