Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Stal Nysa i Skra Bełchatów zmierzyły się z pierwszoligowcami

Stal Nysa i Skra Bełchatów zmierzyły się z pierwszoligowcami

fot. Natalia Grabarczyk

W miniony weekend Stal Nysa rozegrała dwa sparingi z pierwszoligową Gwardią Wrocław, a bełchatowska Skra zmierzyła się w Częstochowie z miejscowym Norwidem. W starciach Stali z wrocławianami raz triumfował zespół z Nysy, w kolejnym meczu górą byli wrocławianie. Podopieczni trenera Piotra Gruszki z kolei rozbili w pięciu setach ekstraklasowy zespół z Bełchatowa.

Niestety, kluby z Nysy i Bełchatowa albo wcale, albo bardzo skąpo informują swoich kibiców o rozegranych sparingach, dlatego też i my ograniczymy się tylko do podania suchych wyników.Zespół Stali w pierwszym meczu wygrał z Gwardią 3:1, dzień później górą byli już wrocławianie. Z kolei podopieczni trenera Piotra Gruszki nie pozostawili złudzeń bełchatowianom, wygrywając wszystkie pięć setów. Z zespołem Skry trenuje amerykański rozgrywający Matt West, który zastępuje grającego na mistrzostwach świata Grzegorza Łomacza.

Stal Nysa – Gwardia Wrocław 3:1
(25:17, 25:19, 22:25, 25:14)

Stal Nysa – Gwardia Wrocław 1:3
(23:25, 25:20, 24:26, 23:25)

Norwid Częstochowa – Skra Bełchatów 5:0
(25:21, 25:21, 25:15, 25:19, 15:11)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn, PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę