Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Stal Mielec coraz mocniejsza

Stal Mielec coraz mocniejsza

fot. Łukasz Krzywański

Pierwszoligowa Stal Mielec ogłosiła nazwisko ósmej nowej siatkarki, która wzmocni zespół w przyszłym sezonie. Jest nią rozgrywająca Dominika Mras, która ostatni sezon spędziła w ekstraklasie w barwach #VolleyWrocław. To właśnie Mras wraz z Aleksandrą Stachowicz ma odpowiadać za dystrybucję piłek w mieleckiej drużynie. To oznacza, że ze Stalą pożegnają się dotychczasowe rozgrywające.

Dominika Mras będzie ósmą nową siatkarką pozyskaną przed sezonem 2020/2021 przez mielecką Stal. 24-letnia rozgrywająca, która ostatni sezon grała w Lidze Siatkówki Kobiet w barwach #VolleyWrocław, będzie na tej pozycji rywalizować z Aleksandrą Stachowicz.Wychowanka Gedanii Gdańsk grała z powodzeniem w barwach Trefla Sopot w Młodej Lidze Kobiet (dwa złote medale) i w tym klubie zadebiutowała w ekstraklasie. W sezonie 2017/2018 Dominika Mras przeniosła się do Łodzi i wraz z ŁKS-em świętowała swój największy sukces w seniorskiej karierze – srebrny medal mistrzostw Polski.

Potem rozgrywająca przeniosła się na rok do pierwszoligowego Uni Opole, skąd w 2019 roku trafiła do Wrocławia. Od przyszłego sezonu wspólnie z mielecką Stalą będzie próbowała odegrać ponownie ważną rolę w I lidze kobiet. Przyjście dwóch nowych rozgrywających oznacza, że z drużyną pożegnają się dotychczasowe zawodniczki, grające na tej pozycji – Agata Michalewicz, Martyna Gorzkiewicz i Martyna Dzida.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved