Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Środkowy zostaje w LUK Politechnice Lublin

Środkowy zostaje w LUK Politechnice Lublin

fot. Grzegorz Winnicki

Kamil Szaniawski zostaje w LUK Politechnice Lublin. Włodarze klubu potwierdzili przedłużenie umowy ze środkowym. To trzeci już zawodnik, który będzie bronił barw tego klubu także w kolejnym sezonie. Przypomnijmy, że trenerem nadal będzie Maciej Kołodziejczyk.

Komunikat klubu LUK Politechnika Lublin:„Klub LUK Politechnika Lublin informuje, że pierwszym środkowym, który zostaje z nami na sezon 2020/2021 jest Kamil Szaniawski.

Urodzony 5 lipca 1996 roku Kamil Szaniawski barwy lubelskiego klubu reprezentuje od sezonu 2018/2019 i wraz z nim wywalczył historyczny awans do I ligi. W poprzedniej kampanii środkowy bloku zagrał w 21 ligowych spotkaniach, w których zdobył łącznie 112 punktów”.

Wcześniej LUK Politechnika Lublin potwierdziła przedłużenie umów z Pawłem Rusinem i Szymonem Seligą. Z klubem żegnają się Damian Wierzbicki, Szymon Pałka i Roman Oroń.

Zobacz również: 
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn w sezonie 2020/2021

źródło: inf. własna, krispol1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę