Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Środkowa dołączyła do wicemistrzyń Polski

Środkowa dołączyła do wicemistrzyń Polski

fot. Dariusz Stoński (Liga Siatkówki Kobiet)

Developres SkyRes Rzeszów ogłosił nazwisko pierwszej nowej zawodniczki. Do Rzeszowa z Pałacu Bydgoszcz przeszła Anna Stencel. – To był bardzo łatwy wybór. Klub jest na bardzo wysokim poziomie, to wicemistrz Polski z super kibicami. Gdy tylko dostałam propozycję, nie musiałam się długo zastanawiać – przyznała zawodniczka.

Developres SkyRes Rzeszów do tej pory ogłaszał nazwiska siatkarek, które przedłużyły kontrakty z klubem. W zespole zostają libero Daria Przybyła i Aleksandra Krzos, przyjmujące Jelena Blagojević i Magdalena Grabka, rozgrywająca Anna Kaczmar oraz środkowe Gabriela Polańska i Zuzanna Efimienko-Młotkowska. W poniedziałek do tego grona dołączyła pierwsza nowa siatkarka. Środkową wicemistrza Polski została Anna Stencel. – To był bardzo łatwy wybór. Klub jest na bardzo wysokim poziomie, to wicemistrz Polski z super kibicami. Gdy tylko dostałam propozycję, nie musiałam się długo zastanawiać – przyznała zawodniczka.

Anna Stencel to wychowanka Enei PTPS-u Piła. W tym klubie występowała od 2013 roku/ W sezonie 2019/2020 broniła barw Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz. W minionych rozgrywkach siatkarka wystąpiła w 83 setach, zdobywając 231 punktów z czego 163 atakiem i 54 blokiem. Dwudziestopięcioletnia siatkarka została również powołana do reprezentacji Polski.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Tauron Ligi

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved