Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Środkowa dołączyła do wicemistrzyń Polski

Środkowa dołączyła do wicemistrzyń Polski

fot. Dariusz Stoński (Liga Siatkówki Kobiet)

Developres SkyRes Rzeszów ogłosił nazwisko pierwszej nowej zawodniczki. Do Rzeszowa z Pałacu Bydgoszcz przeszła Anna Stencel. – To był bardzo łatwy wybór. Klub jest na bardzo wysokim poziomie, to wicemistrz Polski z super kibicami. Gdy tylko dostałam propozycję, nie musiałam się długo zastanawiać – przyznała zawodniczka.

Developres SkyRes Rzeszów do tej pory ogłaszał nazwiska siatkarek, które przedłużyły kontrakty z klubem. W zespole zostają libero Daria Przybyła i Aleksandra Krzos, przyjmujące Jelena Blagojević i Magdalena Grabka, rozgrywająca Anna Kaczmar oraz środkowe Gabriela Polańska i Zuzanna Efimienko-Młotkowska. W poniedziałek do tego grona dołączyła pierwsza nowa siatkarka. Środkową wicemistrza Polski została Anna Stencel. – To był bardzo łatwy wybór. Klub jest na bardzo wysokim poziomie, to wicemistrz Polski z super kibicami. Gdy tylko dostałam propozycję, nie musiałam się długo zastanawiać – przyznała zawodniczka.Anna Stencel to wychowanka Enei PTPS-u Piła. W tym klubie występowała od 2013 roku/ W sezonie 2019/2020 broniła barw Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz. W minionych rozgrywkach siatkarka wystąpiła w 83 setach, zdobywając 231 punktów z czego 163 atakiem i 54 blokiem. Dwudziestopięcioletnia siatkarka została również powołana do reprezentacji Polski.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Tauron Ligi

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę