Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Specjalista od awansów wraca do I ligi

Specjalista od awansów wraca do I ligi

fot. Chełmiec Wałbrzych

Łukasz Jurkojć w swoim poprzednim klubie – Astra Nowa Sól był nazywany specjalistą od awansów. Klub potwierdził, że rozgrywający po pół roku spędzonym w drugoligowym Chełmcu Wałbrzych powróci do Nowej Soli.

Łukasz Jurkojć ma na swoim koncie trzy awanse z trzema drużynami na poziom ekstraklasowy. Co prawda ostatni z nich miał miejsce sześć lat temu w barwach GKS-u Katowice, a sam zawodnik nie jest już w kręgach zainteresowań najlepszych klubów w Polsce, to wciąż pozostaje solidnym, doświadczonym rozgrywającym, którego chętnie widziałyby u siebie drużyny z niższych klas rozgrywkowych.Astra Nowa Sól poinformowała 4 stycznia, że poważnej kontuzji doznał Mateusz Ruciński, stąd też nagła potrzeba zatrudnienia siatkarza na tej pozycji. Naturalnym ruchem jest zatem ściągnięcie z powrotem zawodnika, który w zeszłym sezonie grał w tym klubie i zna się z częścią siatkarzy, więc nie będzie musiał długo wkomponowywać się w zespół.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę