Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Sonia Kubacka: Dostaję dużo wskazówek

Sonia Kubacka: Dostaję dużo wskazówek

fot. Grupa Azoty Chemik Police

– Jestem szybka, dynamiczna i skoczna. Dobrze przemieszczam się w bloku, a nad pozostałymi elementami muszę dużo pracować – powiedziała Sonia Kubacka, nowa środkowa Grupy Azoty Chemik Police.  

Kilka dni temu Sonia Kubacka została nową siatkarką Grupy Azoty Chemik Police. Środkowa przeszła do mistrza Polski z PTPS-u Piła. – Pierwszy raz dołączam do drużyny w trakcie sezonu, ale nie jest ciężko. Trzeba po prostu się przestawić i być świadomym tego, że można zmienić klub w trakcie rozgrywek. Dziewczyny są na tyle miłe, że wiedzą, że jestem trochę pisklakiem i opiekują się mną – powiedziała Sonia Kubacka.Nie ukrywa ona, że przeskok z PTPS-u do Chemika jest duży, ale liczy, że pod okiem Ferhata Akbasa rozwinie swoje umiejętności. – Na razie byłam na kilku treningach. Dużo rozmawiałam z trenerem. Wytłumaczył mi na czym polega jego filozofia gry i jakie będzie chciał wprowadzić zmiany w mojej grze. Mam nadzieję, że dam radę to osiągnąć. Wiem, że mogę podnieść swoje umiejętności. Myślę, że z tym trenerem dam radę – stwierdziła nowa środkowa Chemika.

Początek pracy w Chemiku nie jest dla niej łatwy, ale wierzy, że szybko odnajdzie się w zespole mistrza Polski. – Dostaję bardzo dużo wskazówek, czasami dużo pozytywnej krytyki. Staram się ją wdrażać w treningi. Mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej – przyznała zawodniczka, której atutem jest dynamika, ale zdaje sobie sprawę, że w wielu elementach ma jeszcze rezerwy. – Jestem szybka, dynamiczna i skoczna. Dobrze przemieszczam się w bloku, a nad pozostałymi elementami muszę dużo pracować – zakończyła Sonia Kubacka.

źródło: Chemik Police TV, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-01-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved