Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Słynny libero odchodzi z Trentino

Słynny libero odchodzi z Trentino

fot. Aleksandra Twardowska

Jeden z najlepszych libero świata Jenia Grebennikov odchodzi z Itas Trentino. Po dwóch latach spędzonych w Trydencie, francuski siatkarz opuszcza włoski klub. W barwach tego zespołu stanął na najwyższym podium Pucharu CEV. 

Mistrz Europy z 2015 roku nie jest typem  wędrowniczka. W ciągu 12 lat zawodowej kariery, Itas był dopiero jego czwartym klubem. Wcześniej występował przez trzy sezony w Cucine Lube Civitanova, gdzie święcił największe klubowe sukcesy, trzykrotnie zdobywając medal Ligi Mistrzów i również trzykrotnie zgarniając krążek we włoskiej lidze, w tym raz złoty. Oprócz tego dwukrotnie był klubowym mistrzem świata.Na razie oficjalnie nie wiadomo, gdzie zagra francuski libero, ale włoskie media spekulują, że Grebennikov w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy Leo Shoes Modena.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę