Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Słoweńska rozgrywająca na celowniku Developresu Rzeszów?

Słoweńska rozgrywająca na celowniku Developresu Rzeszów?

fot. Łukasz Krzywański

Co prawda Liga Siatkówki Kobiet zakończyła się przedwcześnie, ale zespoły już kompletują skład na kolejny sezon, do którego przystąpią już pod szyldem TauronLigi. Jak spekulują włoskie media, królową polowania może być drużyna z Rzeszowa. Developres zainteresowany jest pozyskaniem Evy Mori, która w poprzednich rozgrywkach broniła barw ŁKS-u Commercecon Łódź.

Z zespołem z Podkarpacia pożegna się na pewno jedna z liderek – Ali Frantti, a także portorykańska rozgrywająca – Natalia Valentin-Anderson. Developres Rzeszów sukcesywnie ogłasza na razie przedłużenia kontraktów i tak w zespole zostają Jelena Blagojević, Gabriela Polańska, Zuzanna Efimienko-Młotkowska oraz Aleksandra Krzos.Nadal jednak zespół ze stolicy Podkarpacia szuka wzmocnień. Już informowaliśmy, że w kręgu zainteresowań władz klubu jest jedna ze światowych gwiazd siatkówki – Jovana Brakocević-Canzian. Serbka ma zająć miejsce Katarzyny Zaroślińskiej-Król. Ta wiązana jest natomiast z ŁKS-em Commercecon Łódź.

Włoski portal volleynews.it spekuluje natomiast, że z Łodzi do Rzeszowa miałaby trafić za to inna siatkarka. Jest nią słoweńska rozgrywająca – Eva Mori. Trafiła ona do ŁKS-u Commercecon Łódź w czerwcu ubiegłego roku z francuskiego Volero Le Cannet. Wcześniej słoweńska zawodniczka występowała m.in. we włoskim Foppapedretti Bergamo. W 22 meczach w sezonie 2019/2020 Ligi Siatkówki Kobiet zdobyła w sumie 86 punktów, zapisując na swoim koncie 16 asów serwisowych i 26 bloków.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: volleynews.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę