Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Slobodan Kovač: W Serbii nikt w nas nie wierzy

Slobodan Kovač: W Serbii nikt w nas nie wierzy

fot. Klaudia Piwowarczyk

Reprezentacja Serbii, w której występuje atakujący PGE Skry Aleksandar Atanasijević i jest prowadzona przez trenera bełchatowian Slobodana Kovaca, awansowała do półfinału mistrzostw Europy. – Chcemy osiągnąć jak najwięcej – mówi szkoleniowiec.

Serbia wygrała z Holandią 3:0 i zameldowała się wśród najlepszych czterech zespołów turnieju. – Jestem bardzo szczęśliwy, bo w Serbii tak naprawdę nikt w nas nie wierzy – mówi Kovač.Dziennikarze, kibice, rozmawiają tylko o żeńskiej reprezentacji, a my spadamy na drugi plan. Uważam, że to błąd. Jesteśmy dobrym zespołem i pokazaliśmy to w meczu z Holandią. W gazetach czytamy, że nasi gracze są już starsi i nie tacy, jak dwa lata temu. Nie wiem czy to prawda, ale staramy się grać dobrą siatkówkę i wiem, że możemy prezentować się dużo lepiej. Mamy wielkie ambicje i chcemy osiągnąć jak najwięcej. Zobaczymy, co się wydarzy, ale teraz jesteśmy groźni dla każdego z zespołów – podkreśla szkoleniowiec serbskiej reprezentacji.

Czy Serbia jest w stanie awansować do finału, a nawet zwyciężyć w całym turnieju? – Nieważne, kto jest naprzeciwko nas, ale istotne jest to, jak my gramy. Czasami w meczach z niżej notowanymi zespołami stajemy się wrogami samych siebie i to jest nasz problem. Teraz jesteśmy zmotywowani i widać tę zmianę w naszym zespole na boisku. Jesteśmy głodni gry i przeciwko Holandii to pokazaliśmy – kończy Kovač.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Mistrzostwa Europy

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę