Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ślepsk Suwałki rozstał się z Jakubem Ziobrowskim

Ślepsk Suwałki rozstał się z Jakubem Ziobrowskim

fot. tauron1liga.pl

Jakub Ziobrowski nie będzie reprezentował barw Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2022/2023. Umowa z zawodnikiem została rozwiązana za porozumieniem stron. 25-letni atakujący jest siódmym siatkarzem, który opuszcza drużynę prowadzoną przez trenera Dominika Kwapisiewicza.

Dziękujemy Kubie za reprezentowanie barw naszego klubu. Podpisując z nim dwuletni kontrakt wiedzieliśmy, że to niezwykle utalentowany siatkarz, w którym stale drzemie duży potencjał, co wielokrotnie udowadniał m.in. na szczeblu juniorskim, gdzie na swojej pozycji był jednym z najlepszych zawodników na świecie. Rzeczywistość okazała się być jednak nie tak kolorową jak oczekiwaliśmy, a udzielony przez nas kredyt zaufania nie spłacił się, ponieważ na przestrzeni sezonu 2021/2022 nie byliśmy w stanie wykorzystać umiejętności Kuby w ligowej rywalizacji. Życzymy Kubie przede wszystkim dużo zdrowia, odnalezienia właściwej ścieżki, która ponownie wzniesie go na siatkarskie wyżyny oraz powodzenia w nowym klubie – mówi Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki.25-letni atakujący jest siódmym siatkarzem, który opuszcza drużynę prowadzoną przez trenera Dominika Kwapisiewicza. Wcześniej klub poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o odejściach Bartłomieja Bołądzia, Josha Tuanigi, Łukasza Makowskiego, Piotra Łukasika, Kévina Klinkenberga i Mateusza Laskowskiego.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę