Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ślepsk podał skład na Pre Zero Grand Prix PLS

Ślepsk podał skład na Pre Zero Grand Prix PLS

fot. Ślepsk Suwałki

Ślepsk podał skład, w jakim wystąpi w Pre Zero Grand Prix PLS. Siatkarze Ślepska Malow Suwałki, w meczach grupy C rozgrywanej w Warszawie, zmierzą się 2 sierpnia z PGE Skrą Bełchatów, Indykpolem AZS Olsztyn oraz APP Krispolem Września. W roli trenera zadebiutuje Kamil Skrzypkowski.

Przypomnijmy, że areną rywalizacji z udziałem biało-niebieskich będzie Monta Beach Volley Club (Gen. Mariusza Zaruskiego 12, 00-468 Warszawa). O awans do finałowego turnieju w Gdańsku (7-9 sierpnia, LOTOS Stadion Letni Gdańsk) powalczą: Patryk Szwaradzki, Cezary Sapiński, Paweł Filipowicz, Kacper Gonciarz, Mateusz Czunkiewicz oraz Jakub Rohnka. W roli trenera zadebiutuje Kamil Skrzypkowski, natomiast fizjoterapeutą będzie Damian Słabiński. 

Plan gier w grupie C: 

11:00 – Indykpol AZS Olsztyn – Ślepsk Malow Suwałki
12:30 – APP Krispol Września – Ślepsk Malow Suwałki
17:00 – Ślepsk Malow Suwałki – PGE Skra Bełchatów

Wstęp na turniej jest wolny. Przy wejściu na teren imprezy kibice zobowiązani będą do dezynfekcji rąk w specjalnie do tego przystosowanych urządzeniach. Na terenie turniejowym może przebywać określona liczba osób, stąd ochrona będzie kontrolowała liczbę wchodzących i wychodzących. W przypadku, gdy wyczerpany zostanie limit uczestników (w Krakowie to 800 osób), ochrona będzie wpuszczała kolejnych kibiców dopiero wtedy, gdy teren opuści któryś z uczestników. W tym celu będą ustawione specjalne bramki, z osobnym wejściem oraz wyjściem.

Dla kibiców przewidziana jest także trybuna o pojemności 500 osób z zastrzeżeniem, że co drugie miejsce może być zajęte. To oznacza, że z zachowaniem odstępów na trybunie będzie mogło przebywać jednocześnie 250 osób. Pozostali fani będą mogli śledzić rozgrywki na specjalnym telebimie i korzystać z przygotowanych dla nich atrakcji.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-07-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved