Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ślepsk Malow Suwałki po przerwie świątecznej wraca do pracy

Ślepsk Malow Suwałki po przerwie świątecznej wraca do pracy

fot. Miłosz Kozakiewicz - plusliga.pl

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki powitają niebawem rok 2021. Wcześniej wracają do zajęć w hali i pełnego rytmu treningowego przed meczem 21. kolejki PlusLigi, który rozegrają jednak dopiero 16 stycznia w Kędzierzynie-Koźlu. Przypomnijmy, że najbliższym rywalem biało-niebieskich będzie Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, lider rozgrywek, który nie doznał do tej pory żadnej porażki.

Dłuższa przerwa w ligowych rozgrywkach nie oznacza jednak odpoczynku. Podopieczni trenera Andrzeja Kowala spotkają się  we wtorek (29.12) na pierwszym, po świątecznej przerwie, treningu w hali. W środę (30.12) natomiast odbędą się dwie jednostki treningowe: poranna i popołudniowa.Tegorocznego sylwestra biało-niebiescy spędzą w domach, ale wcześniej spotkają się na porannych, łączonych zajęciach w siłowni i hali. Nowy Rok, zgodnie z treścią planu sztabu szkoleniowego, nie będzie natomiast dniem wolnym, bowiem tego dnia siatkarze Ślepska Malow Suwałki również spotkają się w hali na popołudniowym treningu z piłkami.

Zwiększona częstotliwość treningów ucieszy z pewnością zawodników i sztab szkoleniowy zespołu, którzy niejednokrotnie podkreślali w pomeczowych wywiadach bardzo istotną rolę jednostek treningowych i spędzonego czasu w hali, a których to w ostatnich tygodniach, z uwagi na dużą intensywność rozgrywanych meczów PlusLigi, brakowało.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2020-12-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved