Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Ślepsk Malow Suwałki lepszy od BAS-u

Ślepsk Malow Suwałki lepszy od BAS-u

fot. Miłosz Kozakiewicz - Ślepsk Suwałki

W dniach 19–20 sierpnia w Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena” Ślepsk Malow Suwałki spotkał się z zespołem BAS Białystok, w celu przeprowadzenia weekendu przygotowawczego do zbliżającego się sezonu ligowego. Z  rywalizacji zwycięsko wyszła epika gospodarzy, jednak obie drużyny zdobyły cenne doświadczenie oraz materiał do analiz. 

Jednym z pierwszych etapów przygotowań drużyny Ślepsk Malow Suwałki do sezonu 2022/2023 PlusLigi były dwa dni sparingowe zorganizowany z zespołem – BAS Białystok. W piątek 19 sierpnia odbyły się gry kontrolne, których głównym celem było szlifowanie elementów siatkarskiego rzemiosła.Następnego dnia, 20 sierpnia, zespoły zorganizowały pełnowymiarowy mecz wraz z rotacjami w składzie. Spotkanie wygrali siatkarze Ślepska Malow Suwałki 3:1 (16:25,25:18, 25:19, 25:21).

Pierwszy set przegraliśmy tak naprawdę, bo długo wchodziliśmy w spotkanie, ale kolejne trzy sety były zadawalające. Ciężko na razie o dobrą grę, ale kilka aspektów sprawdziliśmy – skomentował po spotkaniu Łukasz Rudzewicz. – Zaczynamy pierwszy tydzień grania w szóstkach, a to jest to, co naprawdę lubimy i czego oczekujemy. Takiej prawdziwej rywalizacji – dodaje kapitan drużyny z Suwałk.

Kolejnym rywalem zespołu z Suwałk będzie warszawski Projekt Warszawa. Sparingi odbędą się w terminie 25-26 sierpnia w Warszawie.

źródło: Ślepsk Suwałki - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn, PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę