Klub LUK Politechnika Lublin poinformował, że w sezonie 2020/2021 w jego składzie zabraknie przyjmującego Sławomira Stolca. Przyjmujący barw lubelskiego klubu bronił przez rok.
Sławomir Stolc dołączył do drużyny LUK Politechnika Lublin, jako srebrny medalista rozgrywek I ligi z sezonu 2018/2019. W barwach lubelskiego klubu przyjmujący wystąpił w 20 ligowych meczach i zdobył przy tym 212 punktów (184 atakiem, 18 blokiem, 10 zagrywką). Ponadto w dwóch spotkaniach sięgnął po statuetkę MVP.
Do LUK Politechniki Lublin Sławomir Stolc przeszedł ze Stali Nysa.
Zobacz również:
Karuzela transferowa Krispol 1. ligi mężczyzn


![Transfery siatkarskie 2026/2027 [07.06.2026] – Kolejny dzień, kolejne nowości. Gorąco też w I. lidze](https://siatka.org/wp-content/uploads/2025/12/IMG_1940-Benjamin-Toniutti-Maksymilian-Granieczny-375x250.jpg)






