Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Sławomir Stolc nie będzie bronił barw LUK Politechniki Lublin

Sławomir Stolc nie będzie bronił barw LUK Politechniki Lublin

Klub LUK Politechnika Lublin poinformował, że w sezonie 2020/2021 w jego składzie zabraknie przyjmującego Sławomira Stolca. Przyjmujący barw lubelskiego klubu bronił przez rok.

Sławomir Stolc dołączył do drużyny LUK Politechnika Lublin, jako srebrny medalista rozgrywek I ligi z sezonu 2018/2019. W barwach lubelskiego klubu przyjmujący wystąpił w 20 ligowych meczach i zdobył przy tym 212 punktów (184 atakiem, 18 blokiem, 10 zagrywką). Ponadto w dwóch spotkaniach sięgnął po statuetkę MVP.Do LUK Politechniki Lublin Sławomir Stolc przeszedł ze Stali Nysa.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Krispol 1. ligi mężczyzn

źródło: lkpslublin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę