Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Skład Leo Shoes Modena prawie gotowy

Skład Leo Shoes Modena prawie gotowy

fot. modenavolley.it

Ostatnio informowaliśmy o tym, że Leo Shoes Modena oficjalnie potwierdził powrót Earvina N’Gapetha. Wygląda na to, że to nie jedyna gwiazda, która w kolejnym sezonie będzie reprezentować barwy tego klubu. Skład, przynajmniej ten podstawowy, na nowe rozgrywki jest już gotowy. 

Nie tylko Earvin N’Gapeth powróci do Modeny. Francuz poprzednie dwa sezony spędził w Zenicie Kazań, a teraz ponownie będzie bronił barw włoskiego klubu. Oprócz niego koszulkę Leo Shoes Modena ubierze znów rozgrywający – Bruno. Brazylijczyk nie tak dawno sięgnął po mistrzostwo Brazylii i we włoskim klubie zastąpi Micah Christensona, który przenosi się do Zenita Kazań.Jak informuje portal ivolleymagazine.it, władzom zespołu z Modeny udało się także pozyskać walczącego jeszcze o mistrzostwo Włoch Yoandrego Leala. Na środku siatki mają zagrać Daniele Mazzone oraz Dragan Stanković, na pozycji libero nadal występować będzie jeden z najlepszych zawodników na tej pozycji – Jenia Grebennikov, a na prawej flance Luca Vettori. Kontrakt z atakującym nie został jeszcze jednak oficjalnie przedłużony.

– Tylko brak przedłużenia kontraktu z Vettorim sprawi, że Grebennikova nie zobaczymy w przyszłym sezonie w Modenie. Na ten moment nie wydaje się to prawdopodobne – mówił Gazzetta di Modena Francesco Cottafava. Taki wariant spowodowany jest limitem obcokrajowców i jeśli nie uda się zatrzymać włoskiego atakującego w klubie, do zespołu będzie musiał dołączyć zagraniczny gracz na tej pozycji, a to sprawi, że miejsca zabraknie dla francuskiego libero. – Vettori i Modena rozmawiają już o detalach w umowie na kolejny sezon, choć w ostatnich dniach negocjacje straciły tempo – dodał Cottafava.

źródło: ivolleymagazine.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę