Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Sir Safety Perugia pożegnała pięciu siatkarzy

Sir Safety Perugia pożegnała pięciu siatkarzy

fot. Sir Safety Perugia

Karuzela transferowa rozkręciła się na dobre. Sir Safety Conad Perugia oficjalnie ogłosiła nazwiska zawodników, którzy po niespodziewanie zakończonym sezonie 2019/2020 opuścili klub. W kolejnych rozgrywkach nowych pracodawców będą mieli Marko Podrascanin, Luciano De Cecco, Sjoerd Hoogendoorn, Tsimafei Zhukouski i Robert Taht.

Już od pewnego czasu w mediach pojawiały się spekulacje dotyczące siatkarzy, którzy mają opuścić Sir Safety Conad Perugię. W poniedziałek klub potwierdził te informacje. Po 6 sezonach zespół opuszcza Luciano De Cecco. Rozgrywający w barwach Perugii zdobył oprócz medali mistrzostw Włoch dwa Puchary Włoch i dwa Superpuchary. Już na początku kwietnia pojawiły się informacje, że Argentyńczyk zostanie następcą Bruno Rezende w Cucine Lube Civitanova. Również na zmianę pracodawcy w ramach Serie A zdecydował się Marko Podrascanin. Środkowy po czterech sezonach spędzonych w Perugii, podczas których dopisał do swojego konta między innymi mistrzostwo Włoch, przenosi się do Itas Trenitino. Znacznie krótszą przygodę z Sir Safety Conad Perugią kończą natomiast Sjoerd Hoogendoorn (2 sezony), Tsimafei Zhukouski i Robert Taht (obaj po 1 sezonie).W przyszłym sezonie zespół nadal prowadzić będzie szkoleniowiec reprezentacji Polski – Vital Heynen. Z nieoficjalnych informacji, które podał włoski dziennikarz Gian Luca Pasini Sir Safety Conad Perugia znalazła już zastępstwo dla De Cecco i Zhukouskiego. Do ekipy Heynena dołączyć mają Dragan Travica i Jan Zimmermann. Niewykluczone, że nowym przyjmującym zostanie natomiast Thijs Ter Horst.

źródło: opr. własne, sirsafetyperugia.it

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę