Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Simone Parodi pomoże byłej drużynie w play-off

Simone Parodi pomoże byłej drużynie w play-off

fot. Katarzyna Antczak

Simone Parodi po przygodzie z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle powrócił do Włoch, by reprezentować Prismę Taranto, jednak już w grudniu Włoch ponownie zameldował się w Polsce, tym razem jako zawodnik Resovii. Po zakończeniu sezonu przez rzeszowską drużynę, przyjmujący postanowił znów wspomóc klub z Serie A2 i w play-off po raz kolejny założy koszulkę klubu z Taranto. 

Włoch wraca do Taranto na najważniejszą część sezonu sezonu – fazę play-off o awans. Za namową prezesa Tonio Bongiovanniego drogi byłego reprezentanta Italii oraz z Prisma Taranto skrzyżują się ponownie. Duża w tym zasługa dyrektora generalnego Adi Lami, który nadzorował negocjacje w sprawie powrotu Parodiego do klubu.Przypomnijmy, że przechodząc w 2019 roku do ZAKSY, Simone Parodi po raz pierwszy opuścił włoskie parkiety i jak na razie polski kierunek pozostawał jedynym zagranicznym włoskiego przyjmującego. Największe sukcesy Włoch odnosił w barwach Cuneo i Maceraty, a jego największą zdobyczą w reprezentacji jest brąz igrzysk olimpijskich w 2012 roku.

źródło: dal15al25.gazzetta.it, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę