Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Simone Gianelli: Wygraliśmy i teraz czas na koncentrację przed finałem

Simone Gianelli: Wygraliśmy i teraz czas na koncentrację przed finałem

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Półfinał nie był łatwym meczem. Słowenia jest trudnym przeciwnikiem dla każdego. Mimo że wygraliśmy z nimi rok temu w tej samej hali mistrzostwo Europy, to wiele rzeczy zmieniło się od tego czasu. My zagraliśmy bardzo dobra siatkówkę. Oni może serwowali lepiej, ale popełnili dużo błędów. Wygraliśmy i teraz czas na koncentrację przed finałem – powiedział po awansie do finału mistrzostw świta Simone Gianelli, kapitan reprezentacji Włoch.

– Mam dopiero 26 lat, ale jestem najbardziej doświadczonym zawodnikiem w naszej młodej drużynie. Jestem z niej dumny, jestem dumny z każdego z moich kolegów, także z tych, których nie ma z nami, ale brali udział w zgrupowaniach we Włoszech – dodał włoski siatkarz.Na koniec zawodnik skomplementował swojego trenera, ale też naszą reprezentację i jej zawodników. – Nasz trener jest znakomity, ciężko pracuje i jest dobrym człowiekiem. Mamy do rozegrania jeszcze jeden mecz. Polska to silny zespół, który już grał w takich ważnych meczach. Tu może jest tylko kilkunastu zawodników, ale tak naprawdę ta drużyna ma pewno koło 30 graczy. Znam kilku z nich z ligi włoskiej. Nie mogę doczekać się gry w Perugii z Kamilem Semeniukiem, bo wiem, że jest świetnym facetem i bardzo dobrym zawodnikiem. Mam nadzieję, ze razem wygramy wiele spotkań we Włoszech. Jesteśmy to jednak po to, żeby zagrać jak najlepsze spotkanie finałowe.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę