Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Sierpniowe sparingi drużyny Joker Świecie

Sierpniowe sparingi drużyny Joker Świecie

fot. Paula Lesiak - KSZO Ostrowiec Św.

Joker Świecie, tegoroczny beniaminek TAURON Ligi, przedstawił sierpniowy plan meczów sparingowych przed startem sezonu 2020/2021. Spotkania kontrolne zespół ze Świecia rozpocznie już w najbliższy weekend, a okazją do nich będzie turniej w Bydgoszczy.  

Drużyna beniaminka ekstraklasy będzie miała okazję zmierzyć się z gospodarzem KS Pałacem Bydgoszcz. Mecz odbędzie się w sobotę (22.08) o godzinie 18:00. Drugim turniejowym przeciwnikiem będzie Enea PTPS Piła, z którym zespół ze Świecia zagra w niedzielę (23.08) o godzinie 12:00. Oba spotkania rozegrane zostaną w Hali Sportowo Widowiskowej Łuczniczka.W czwartek (27.08) przeciwnikiem drużyny Jokera Świecie w meczu kontrolnym będzie DPD Legionovia Legionowo. Mecz odbędzie się w DPD Arena Legionowo o godzinie 17:00. Dzień później o godzinie 15:00 zespół ponownie zmierzy się z drużyną z Piły.

W niedzielę (30.08) Joker zagra drugi towarzyski sparing z KS Pałacem Bydgoszcz. Mecz pomiędzy drużyną ze Świecia a ekipą z Bydgoszczy będzie jedną z atrakcji podczas otwarcia hali w Pruszczu.

źródło: joker-swiecie.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-08-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved