Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Siatkarze Czarnych wygrali z Projektem Warszawa w meczu kontrolnym

Siatkarze Czarnych wygrali z Projektem Warszawa w meczu kontrolnym

fot. Czarni Radom

Siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom rozegrali kolejne towarzyskie spotkanie. Tym razem podopieczni Jacka Nawrockiego w hali MOSiR Radom zmierzyli się z Projektem Warszawa. Wojskowi wygrali cały pojedynek 3:1.

Wtorkowy (30 sierpnia) wieczór siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom spędzili w hali radomskiego MOSiR-u. Wojskowi kolejny tydzień przygotowań rozpoczęli od treningów, które połączone zostały z grą kontrolną. Podopieczni Jacka Nawrockiego zmierzyli się bowiem z zespołem Projektu Warszawa.Pojedynek rozpoczął się udanie dla WKS-u, którzy w premierowym secie zwyciężyli 25:21. W kolejnej odsłonie to goście mogli unieść ręce w geście zwycięstwa, triumfując 25:18. Kolejne dwie partie zapisane zostały już na konto gospodarzy. Cerrad Enea Czarni Radom wygrywając 25:23 oraz 25:20, przypieczętowali triumf w całym pojedynku 3:1.

– Nasza gra z tygodnia na tydzień wygląda coraz lepiej, ale na pewno potrzeba jeszcze dużo naszej pracy. W tym meczu na duży plus zasługuje nasza postawa, gdzie trzymamy koncentrację do samego końca i walczymy o każdą akcję – powiedział po spotkaniu atakujący Cerrad Enea Czarnych Radom Daniel Gąsior. 

– Przyjechaliśmy do Radomia w trochę „okrojonym” składzie. Ten pojedynek dał nam na pewno dużo materiału szkoleniowego, gdzie uważnie go przeanalizujemy ze sztabem trenerskim – skomentował po spotkaniu Jan Firlej, rozgrywający Projektu Warszawa.

Cerrad Enea Czarni Radom – Projekt Warszawa 3:1
(25:21, 18:25, 25:23, 25:20)

Składy zespołów:
Czarni: Borges, Łukasik, Lemański, Warda, Woicki, Faryna, Masłowski (libero) oraz Nowowsiak (libero) oraz Nowak, Gąsior i Firszt
Projekt: Kowalczyk, Firlej, Wrona, Szalpuk, Grobelny, Klapwijk, Wojtaszek (libero) oraz Pawlun

źródło: wksczarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę