Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Siatkarz AVII Solar Sędziszów Małopolski nie żyje

Siatkarz AVII Solar Sędziszów Małopolski nie żyje

fot. AVIA Solar Sędziszów Małopolsk

Tragiczne wiadomości przekazał drugoligowy klub z Sędziszowa Małopolskiego – poszukiwania zaginionego libero Jakuba Oponia nie miały szczęśliwego zakończenia. Grupa poszukiwawcza odnalazła ciało siatkarza w rzece Stobnica w Żyznowie. Na miejscu zdarzenia czynności prowadzi policja pod nadzorem prokuratury.

Jakub Opoń w ostatnich latach grał w drugoligowej AVII Solar Sędziszów, a wcześniej reprezentował barwy między innymi Karpat Krosno. Do tragicznych wydarzeń doszło w piątek (18.11) wieczorem. Libero był obecny jeszcze na treningu po którym, jak podaje portal rzeszow-news.pl, miał spotkać się jeszcze z kolegami. Około 1:00 w nocy siatkarz miał zostać odwieziony pod dom, jednak ostatecznie do niego nie dotarł, a bliscy zawiadomili policję w  Strzyżowie.

POSZUKIWANIE Z TRAGICZNYM FINAŁEM

Poszukiwania prowadzone były na terenie Godowej oraz Strzyżowa. W poszukiwania zaangażowało się ponad sto osób, jednak na niewiele się to zdało i ostatecznie finał działań był tragiczny. Około godziny 15:00 znaleziono ciało siatkarza, co na łamach portalu rzeszow-news.pl potwierdziła kom. Katarzyna Kosturek – rzeczniczka policji w Strzyżowie. Jednocześnie zaznaczając, że na razie jest za wcześnie by wskazywać przyczynę tych tragicznych wydarzeń. Sprawę bada miejscowa policja oraz prokuratura.

 

źródło: http://rzeszow-news.pl, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2023-11-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved