Strona główna » Liga Narodów: Fatalne obrazki podczas meczu Kuba-Iran, cała hala zamarła

Liga Narodów: Fatalne obrazki podczas meczu Kuba-Iran, cała hala zamarła

inf. własna, Platforma X Jakub Balcerzak

fot. Klaudia Piwowarczyk

Podczas niedzielnego meczu Kuba – Iran doszło do mrożących krew w żyłach scen. Jeden z kubańskich siatkarzy doznał fatalnej kontuzji, która może wykluczyć go z uprawiania sportu na dłuższy czas. O powadze sytuacji świadczy reakcja kolegów z zespołu i rywali.

Fatalne sceny

Javier Concepcion nie będzie dobrze wspominał meczu z Iranem, podczas turnieju w Orleans. Przy stanie 23:18 dla rywala w drugim secie siatkarz fatalnie upadł na boisko z poważnie wyglądającym urazem. Mówi się nawet o otwartym złamaniu. Reakcja kolegów i rywali mówi wiele o zaistniałym wydarzeniu. Kubańczycy mieli łzy w oczach, zaś rywale także byli przerażeni.

Siatkarzem szybko zaopiekowały się służby medyczne. Pewne jednak jest, że Concepciona czeka dłuższy rozbrat z siatkówką.

PlusLiga