Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Cztery siatkarki zostają w Novarze

Cztery siatkarki zostają w Novarze

fot. Michał Szymański

Igor Gorgonzola Novara rozpoczęła już budowę składu na kolejny sezon. Ponownie już klub najpierw ogłosił, które siatkarki przedłużyły swoje kontrakty. Wśród czterech ogłoszonych zawodniczek jest między innymi kapitan zespołu – Cristina Chirichella.

Władze klubu przedłużyły kontrakt przede wszystkim z kapitan zespołu i świetną środkową bloku – Cristiną Chirichellą, która barw Igor Gorgonzoli Novara broni od 2014 roku i zostanie w zespole do 2022 roku. Kolejny rok w Novarze spędzi również Stefania Sansonna, przedłużyła ona swój kontrakt do 2021 roku. Podobnie jak Francesca Napodano.Znana z występów w polskiej lidze rozgrywająca Micha Hancock także zdecydowała się zostać w zespole z Novary i podpisała nową, dwuletnią umowę. Kontrakt Amerykanki będzie więc obowiązywał do czerwca 2022 roku. – Zgodnie z tradycją, budowę składu zaczynamy od podstaw i przedłużeń kontraktów – przyznał dyrektor klubu, Enrico Marchioni. – To dla nas duma, że możemy pochwalić się tym, że Cristina Chirichella i Stefania Sansonna spędzą z nami siódmy sezon – dodał Marchioni. – Barw naszej drużyny nadal będzie bronić Micha Hancock, która w swoim pierwszym sezonie u nas radziła sobie naprawdę dobrze i doceniamy zarówno jej umiejętności techniczno-taktyczne, jak i osobowość. Dlatego zdecydowaliśmy się podpisać z nią nową, dwuletnią umowę – komentował dyrektor. – Oczywiście cały czas pracujemy nad składem i kolejne, ważne wiadomości wkrótce nadejdą – zapowiedział Enrico Marchioni.

Il capitano sembra felice di essere ancora Igorina, che ne dite? ??⤵️

Anche noi non vediamo l’ora di rivederla in campo…

Opublikowany przez Igor Volley Novara Czwartek, 14 maja 2020

źródło: agilvolley.com

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę