Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Sergiej Kapelus: Z każdym zespołem trzeba walczyć na 100%

Sergiej Kapelus: Z każdym zespołem trzeba walczyć na 100%

fot. BBTS

Zespół z Bielska-Białej zgodnie z planem wygrał spotkanie w 28. kolejce. BBTS pokonał osłabioną ZAKSĘ Strzelce Opolskie 3:0. – Kontrolowaliśmy przebieg całego meczu i myślę, że nie mieliśmy większego problemu. Musimy jednak patrzeć w przyszłość i grać trochę lepiej, popełniać mniej błędów. Trzeba pracować nad tym, żeby wyeliminować je w następnych meczach. Cieszymy się z trzech punktów i jedziemy dalej – powiedział po pojedynku Sergiej Kapelus.

BBTS Bielsko-Biała wywiązał się z roli faworyta i w 28. kolejce zaplecza PlusLigi pokonał ZAKSĘ Strzelce Opolskie, nie tracąc przy tym seta. Mimo kolejnego zwycięstwa bielszczanie nie poprawili swojej pozycji w tabeli i pozostają na 3. miejscu z dwoma oczkami straty do lidera – LUK Politechniki Lublin. – Kontrolowaliśmy przebieg całego meczu i myślę, że nie mieliśmy większego problemu. Musimy jednak patrzeć w przyszłość i grać trochę lepiej, popełniać mniej błędów. Trzeba pracować nad tym, żeby wyeliminować je w następnych meczach. Cieszymy się z trzech punktów i jedziemy dalej – podsumował Sergiej Kapelus.Do końca fazy zasadniczej I ligi zostały dwie kolejki. Bielszczanie najpierw pojadą do Krakowa, a następnie w ostatni dzień marca wystąpi w Częstochowie. W pierwszej części sezonu BBTS we własnej hali pokonał AGH 3:1, a Norwida 3:0. – Dwa ostatnie mecze na pewno będą trudne zarówno w Częstochowie, jak i w Krakowie. Mam nadzieję, że też je wygramy. Patrzymy już trochę dalej na play-off, który będzie niedługo. Mam nadzieję, że nie będziemy mieli większego problemu, chociaż jak widać z każdym zespołem trzeba walczyć na 100% i podchodzić z maksymalną koncentracją, bo jak nie, to mogą być problemy. Wierzę, że damy radę, że wygramy te dwa kolejne mecze – zakończył przyjmujący zespołu z Bielska-Białej.

źródło: bbtsbielsko.pl, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-03-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę