Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Serbski mistrz olimpijski pomoże irlandzkiej siatkówce

Serbski mistrz olimpijski pomoże irlandzkiej siatkówce

fot. zbiory prywatne

Irlandzka siatkówka to dla wielu dość egzotycznie brzmiące zestawienie, ale poza głównym nurtem sportowych zdarzeń w tej dyscyplinie, piłka siatkowa jest obecna wszędzie na świecie, także na Wyspach. W Irlandii postanowiono nieco wzmocnić jakość siatkówki, zarówno w wymiarze sportowym, jak i wizerunkowym.

Krokiem w tym kierunku ma być zawiązanie współpracy z legendą siatkówki Vladimirem Grbicem. Złoty medalista olimpijski z Sydney dostarczy Irlandczykom czterotygodniowy webinar szkoleniowy.Program Serba ma się skupić na podstawowych informacjach i poradach dopasowanych dla trenerów, nauczycieli i rodziców. Każda 45-minutowa sesja prezentacji będzie zakończona panelem pytań i odpowiedzi.

Prezes irlandzkiej federacji Grainne Culliton jest entuzjastycznie nastawiona do tego projektu. – Jesteśmy podekscytowani faktem, że nasz przyjaciel „Vanja” wraca do Irlandii, żeby pomagać i inspirować naszych trenerów, nauczycieli i zawodników. Jako fenomenalny zawodnik Vanja jest wzorem dla trenerów w rozwijaniu pasji i umiejętności naszych dzieci przez zabawę, a jednocześnie wiązaniu ich z tą dyscypliną. Namawiamy wszystkich do skorzystania z programu i czerpania wiedzy z całościowej wizji siatkówki Vladimira. 

 

źródło: cev.eu, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę