Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Stephane Antiga zostaje w Rzeszowie

Stephane Antiga zostaje w Rzeszowie

fot. tauronliga.pl

Po zakończonym na drugim miejscu sezonie 2020/2021 sztab szkoleniowy Developresu SkyRes Rzeszów nie ulegnie zmianie. Wciąż rzeszowianki prowadzić będzie Stephane Antiga, a drugim trenerem będzie Bartłomiej Dąbrowski.

Developres SkyRes Rzeszów ma za sobą bardzo udany sezon. Rzeszowianki wygrały 23 mecze, a przegrały tylko w ośmiu. Podopieczne trenera Antigi wygrały rundę zasadniczą, ale w finale po czterech ciekawych i zaciętych meczach uległy Grupie Azoty Chemik Police i ostatecznie zostały wicemistrzyniami Polski.Po sezonie nie zdecydowano się na zmiany w sztabie szkoleniowym. Pierwszym trenerem Developresu SkyRes Rzeszów pozostanie Stephane Antiga. Francuz objął tę posadę w 2019 roku. Wcześniej dwa sezony prowadził zespół z Warszawy. Drugim trenerem wciąż będzie Bartłomiej Dąbrowski. Za przygotowanie fizyczne odpowiadać będzie Artur Płonka. Zmiany nastąpią wśród fizjoterapeutów w klubie pozostanie Michał Mazur, zaś z zespołem pożegnał się Grzegorz Gomulec. Statystykiem rzeszowianek jest Mateusz Janik, a kierownikiem drużyny Paulina Peret.

Włodarze klubu od informacji o sztabie szkoleniowym rozpoczęli oficjalne ogłaszanie składu na nowy sezon. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w klubie mają zostać również środkowe Anna Stencel i Gabriela Polańska oraz rozgrywająca Marta Krajewska.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: developres.rzeszow.pl, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę