Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Sebastian Warda odchodzi ze Ślepska

Sebastian Warda odchodzi ze Ślepska

fot. Ślepsk Suwałki

Sebastian Warda nie będzie w kolejnym sezonie bronił barw Ślepska Malow Suwałki. Do drużyny prowadzonej przez Andrzeja Kowala doświadczony środkowy trafił w poprzednim sezonie i pomógł zespołowi znad Czarnej Hańczy w okresie, kiedy borykał się on z kontuzjami.

Trwa przebudowa Ślepska Malow Suwałki na kolejny sezon. Dotychczas klub poinformował o przedłużeniu współpracy z dwoma środkowymi – Łukaszem Rudzewiczem i Andreasem Takvamem. Przyszedł jednak czas na rozstanie. Barw Ślepska w kolejnych rozgrywkach nie będzie już bronił Sebastian Warda, który do Suwałk przeniósł się na początku sezonu 2020/2021, wspomagając tym samym drużynę z Suwałk w okresie, kiedy borykała się ona z problemami zdrowotnymi.Doświadczony, 32-letni zawodnik z wielu siatkarskich pieców już jadł chleb. Wcześniej występował między innymi w Jokerze Piła, BBTS-ie Bielsko-Biała, Efectorze Kielce, Onico Warszawa, MKS-ie Będzin, Warcie Zawiercie, Indykpolu AZS Olsztyn, a także ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle. W minionym sezonie nie był podstawowym graczem Ślepska. Wprawdzie pojawił się na boisku w 17 spotkaniach, ale zdobył w nich tylko 25 punktów, w tym 13 blokiem.

– Dziękujemy Sebastianowi za to, że w obliczu problemów zdrowotnych w zespole zdecydował się zasilić nasze szeregi na początku sezonu 2020/2021 i wspomóc tym samym drużynę w walce o ligowe punkty. Sebastian jest przykładem gracza niezwykle zdyscyplinowanego i profesjonalnego, a jednocześnie uśmiechniętego, otwartego na wyzwania i gotowego do pomocy. Awans do ósemki jest również jego dziełem, za co jesteśmy wdzięczni – przyznał prezes Ślepska Wojciech Winnik.

Zobacz również
Karuzela transferowa PlusLigi na sezon 2021/2022

źródło: inf. własna, slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę