Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Sebastian Grzegorek: Zamierzamy zdobyć jak najwięcej punktów

Sebastian Grzegorek: Zamierzamy zdobyć jak najwięcej punktów

fot. Karol Słomka - BAS Białystok

– W czterech ostatnich meczach zamierzamy zdobyć komplet punktów. Wciąż nie wiadomo z kim zagramy w fazie play-off. Mogę zagwarantować walkę do końca. Zamierzamy dobrze przygotować się do czekającego nas meczu w Nowym Dworze Mazowieckim –  powiedział Sebastian Grzegorek.

BAS Białystok przegrał z liderem tabeli, pomimo porażki pozostawił po sobie dobre wrażenia. – W czwartym secie mielczanki złapały nas na ustawieniu, gdzie mieliśmy problem z przyjęciem, przegrywaliśmy 0:5. Potem zbliżyliśmy się do naszych rywalek, następnie nasze błędy zadecydowały, że Stal zdobyła kilka punktów z rzędu i wygrała całe spotkanie. W naszym zespole są kontuzjowane Julia Papszun, Maria Wożniak oraz Natalia Gronostajska przez to na pozycji przyjmującej zagrała Julia Michalewicz, która nominalnie gra na pozycji libero – podsumował mecz szkoleniowiec zespołu z Podlasia.BAS pozostał na piątym miejscu w ligowej tabeli, ma do rozegrania jeszcze cztery spotkania. Wydaje się, że jego rywalem w fazie play-off będzie LOS Nowy Dwór Mazowiecki. – Nie wiadomo, czy w tej fazie zagramy z tą drużyną mamy do zdobycia 12 punktów i będziemy chcieli tyle zdobyć. Zamierzamy wygrać każdy mecz, w najbliższej kolejce czeka nas ważne spotkanie w Nowym Dworze Mazowieckim i do niego będziemy się przygotowywali – powiedział Sebastian Grzegorek, trener BAS-u.

W podobnym tonie wypowiedziała się atakująca BAS-u. – Spodziewałyśmy się trudnego meczu i takim on był, zabrakło nam trochę w końcówce czwartego seta i momentami gasłyśmy na tle naszych rywalek. Uważam, że to był nasz największy problem. Nasza gra wyglądała dobrze, gdy nie popełniałyśmy błędów w przyjęciu wówczas grałyśmy pewnie. Uważam, że w play-off zagramy z LOS-em, dobrze byłoby abyśmy zajęły czwarte miejsce i miały przewagę własnej hali. Osobiście liczę na to, że w tym sezonie zdobędziemy medal – dodała Agnieszka Cur-Słomka

Odmienne nastroje panowały w mieleckiej ekipie. – Pierwszą partię wygraliśmy zdecydowanie, w drugiej popełniliśmy za dużo błędów. Poza tym gospodynie zagrały bardzo dobrze. W trzecim secie graliśmy punkt za punkt, udało nam się dobrze zagrać w końcówce. Przy naszym prowadzeniu 24:21 straciliśmy koncentrację, musimy nad tym popracować. Przed nami jeszcze daleka droga do awansu, musimy być dobrze przygotowani na turniej finałowy. Takie mecze jak ten z BAS-em będą procentowały. W setach rozgrywanych na styku wyszliśmy obronną ręką, takie sety dodadzą nam pewności siebie – zakończył Wiesław Popik, trener ITA TOOLS Stali Mielec.

źródło: opr. własne, radio Białystok - YouTube

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-03-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę