Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Sebastian Grzegorek: Jeśli nie teraz, to kiedy?

Sebastian Grzegorek: Jeśli nie teraz, to kiedy?

fot. Gwardia Wrocław

Od piątku do niedzieli w Białymstoku rozgrywany będzie turniej finałowy o awans do I ligi kobiet. Obok gospodyń, ekipy BAS Kombinat Budowlany, zagrają w nim też AZS AWF Warszawa, Tomasovia Tomaszów Lubelski i Sokół Mogilno. Awans uzyskają dwa najlepsze zespoły.

Żal by było nie wykorzystać takiej okazji, bo jeśli nie teraz, to kiedy? Gramy u siebie i liczę, że dziewczyny pokażą to, co potrafią. Wtedy będzie dobrze – mówi trener białostockiego zespołu Sebastian Grzegorek. – Ale nikt nic nam nie da za darmo. Jesteśmy nowicjuszem w turnieju o tak ogromną stawkę i presja będzie ogromna. Dlatego scenariusze mogą być różne – dodaje.Zdaniem szkoleniowca gospodyń faworytkami imprezy będą warszawskie akademiczki, z którymi białostoczanki występowały w jednej grupie. Bilans to porażka i zwycięstwo. Drużyna BAS-u Kombinat Budowlany pokonała w turnieju półfinałowym w Mysłowicach Sokół Mogilno 3:0, a z Tomasovią jeszcze nie grała.

Poprzednie mecze nie mają już teraz znaczenia, a śmiało można zakładać, że na tym etapie wszystkie zespoły są mocne i nie będzie łatwych spotkań. Ważne, by popełniać jak najmniej błędów, nie podawać ręki przeciwnikowi i grać swoją siatkówkę. Na razie skupiamy się tylko na inauguracyjnym meczu z Tomasovią, bo dobre otwarcie turnieju jest niezwykle istotne. Przystępujemy do zawodów dobrze przygotowani i z wiarą w siebie – zaznacza trener Grzegorek.

Program turnieju w Białymstoku:

30 kwietnia (piątek):
16:00 BAS Kombinat Budowlany Białystok – Tomasovia Tomaszów Lubelski
18:30 Sokół Mogilno – AZS AWF Warszawa

1 maja (sobota):
14:00 Tomasovia Tomaszów Lubelski – AZS AWF Warszawa
16:30 BAS Kombinat Budowlany  Białystok – Sokół Mogilno

2 maja (niedziela):
10:00 Sokół Mogilno – Tomasovia Tomaszów Lubelski
12:30 BAS Kombinat Budowlany Białystok – AZS AWF Warszawa

źródło: Kurier Poranny

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę