Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Santiago Danani: To daje niesamowitą pewność siebie

Santiago Danani: To daje niesamowitą pewność siebie

fot. Klaudia Piwowarczyk

Wtorkowa wygrana z Asseco Resovią Rzeszów 3:1 była ósmym zwycięstwem Jurajskich Rycerzy z rzędu, a siódmym kolejnym za 3 punkty. – Tak jak przewidywaliśmy, to nie było łatwe spotkanie, bo to naprawdę dobry zespół. Mamy jednak mentalność zwycięzców i chcemy wygrywać z każdym możliwym przeciwnikiem –  powiedział po wygranej w Rzeszowie libero zawiercian, Santiago Danani. 

To pierwsze tak ważne wyjazdowe zwycięstwo. Z ZAKSĄ i PGE Skrą graliście we własnej hali, w Jastrzębiu-Zdroju widowisko było dość jednostronnie. Teraz miałeś okazję poczuć, jak to jest toczyć wyrównaną walkę z czołowym polskim klubem na jego terenie. Jakie są twoje wrażenia po tym meczu?Santiago Danani:Przede wszystkim jestem zadowolony z wyniku. Tak jak przewidywaliśmy, to nie było łatwe spotkanie, bo to naprawdę dobry zespół. Mamy jednak mentalność zwycięzców i chcemy wygrywać z każdym możliwym przeciwnikiem. Tak jak mówiłem, jestem szczęśliwy, bo udało się nam pokonać rywali i zdobyć znowu 3 punkty. A to nie było takie proste.

Miałeś dzisiaj wiele ważnych obron, a do tego trzymałeś przyjęcie na wysokim poziomie. Zdarzyły się pojedyncze błędy, ale poza nimi to był naprawdę dobry występ. Czujesz, że z meczu na mecz jest coraz lepiej i ten progres jest widoczny?

– Jasne. Czuję się bardziej komfortowo i pewnie na boisku, niż na przykład dwa miesiące temu. To proces. Na początku musiałem się zgrać z nowym zespołem, nowymi kolegami, więc to było normalne, że ta gra wyglądała inaczej. Teraz mamy na koncie osiem wygranych z rzędu i to daje niesamowitą pewność siebie. Każdy z nas gra dużo lepiej niż na początku tego sezonu.

źródło: Aluron CMC Warta Zawiercie

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-11-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę