Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Sandra Szczygioł: Chcę dać drużynie jak najwięcej

fot. Dariusz Stoński - lsk.plps.pl

– Skład, który został zbudowany może imponować – najważniejsze żeby stworzyć kolektyw, który wykorzysta swój potencjał. Chemia na boisku poparta ciężka praca przyniesie korzystny wynik – mówi nowa atakująca Radomki Radom, Sandra Szczygioł. – Cieszę się, że zagram w najwyżej klasie rozgrywkowej w klubie, który ma ambitne plany i odpowiednie zaplecze – dodała.

Jak się czujesz na myśl o powrocie do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce w barwach E.Leclerc Radomki Radom?Sandra Szczygioł:Nie mogę się doczekać startu sezonu, głód siatkówki po tak długiej przerwie, wymuszonej pandemia jest ogromny. Cieszę się, że zagram w najwyżej klasie rozgrywkowej w klubie, który ma ambitne plany i odpowiednie zaplecze.

Dlaczego zdecydowałaś się na ofertę radomskiego klubu?

– E.Leclerc Radomka Radom to klub, który się stałe rozwija. Możliwość współpracy z włoskim trenerem i bardzo dobrymi zawodniczkami.

Blisko 300 punktów zdobytych w minionym sezonie w rozgrywkach I ligi kobiet – to chyba dość dobry wynik?

– Siatkówka jest grą zespołową i cała drużyna pracuje na wynik, nam udało się zdobyć drugie miejsce z czego jestem zadowolona. Myślę, że wynik punktowy jest przyzwoity.

Jak oceniasz budowę składu E.Leclerc Radomki Radom przed sezonem 2020/2021?

– Skład, który został zbudowany może imponować – najważniejsze żeby stworzyć kolektyw, który wykorzysta swój potencjał. Chemia na boisku poparta ciężka praca przyniesie korzystny wynik.

Co Sandra Szczygioł wniesie do drużyny Radomki? Jakie są twoje mocne strony?

– Chcę dać drużynie jak najwięcej. Zaangażowanie, wolę walki. Lubię szybką siatkówkę, czasami z nutka szaleństwa.  

Jakie masz cele na przyszłość?

– Prezentować wraz z drużyna wysoki poziom, który będzie cieszył kibiców, dla których gramy. Czerpać satysfakcję i radość z tego co mogę robić w życiu.   

źródło: radomka.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved