Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Ryszard Bosek: Na boisku widzieliśmy dwa różne zespoły

Ryszard Bosek: Na boisku widzieliśmy dwa różne zespoły

fot. archiwum

– Na boisku widzieliśmy dwa różne zespoły: jeden, który wyglądał na dopiero rozpoczynającego przygotowania i drugi, który był w zupełnie innej ich fazie – wskazuje po meczu Polska – Brazylia Ryszard Bosek, mistrz świata i olimpijski oraz były trener biało-czerwonej reprezentacji.

W zaskakująco słabym stylu reprezentacja Polski siatkarzy poniosła drugą porażkę w Lidze Narodów (0:3). Ich pogromcami okazali się Brazylijczycy, którzy prezentowali się znakomicie w każdym elemencie. Nie mieli problemów nawet z przyjmowaniem bomb z pola serwisowego, wykorzystując każde potknięcie biało-czerwonych. Ci nie przypominali drużyny, która wcześniej z łatwością pokonywała kolejnych rywali, w tym Stany Zjednoczone czy grającą w mocnym składzie Rosję. – Samą grą na pewno jesteśmy zawiedzeni, bo na boisku widzieliśmy dwa różne zespoły: jeden, który wyglądał na dopiero rozpoczynającego przygotowania i drugi, który był w zupełnie innej ich fazie. Nasi reprezentanci nie mogli dać sobie z niczym rady z wyjątkiem Semeniuka, który trzymał poziom, dopóki wytrzymywał – wskazuje mistrz świata i olimpijski Ryszard Bosek.Najlepszym zawodnikiem w biało-czerwonym zespole był Kamil Semeniuk, któremu zabrakło wsparcia ze strony kolegów. Przez długi czas na boisku nie mógł się też odnaleźć kapitan polskiej kadry Michał Kubiak. – Michał musi popracować, bo nie jest jeszcze w formie. Z drugiej strony mało gra, bo trzeba pamiętać, że każdy z naszych siatkarzy gra praktycznie co sześć dni. Brazylijczycy przez cały czas wychodzą na parkiet niemal w tym samym zestawieniu – wskazuje Bosek. – W drugiej fazie pewnie będą grali już zawodnicy przewidziani do wyjazdu na igrzyska olimpijskie. Będą mieli więcej okazji do gry. Przynajmniej mam taką nadzieję – kończy mistrz świata i olimpijski.

źródło: sport.onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn, Siatkarska Liga Narodów

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę