Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Rozstania w I lidze kobiet

Rozstania w I lidze kobiet

fot. pgsador.it

Ruch transferowy nie zwalnia tempa także w klubach I ligi kobiet. Do sporych zmian dojdzie w Enei Energetyku Poznań. Klub pożegnał 10 kolejnych zawodniczek, a juz wcześniej rozstał się z 2 kolejnymi. Z AZS Uni Opole odchodzi natomiast Sandra Szczygioł.

Enea Energetyk Poznań czeka prawdziwa rewolucja kadrowa. Na razie w szeregach zespołu zostaje przyjmująca Klaudia Świstek. Klub rozstał się natomiast aż z 12 siatkarkami. Wcześniej było jasne, że w Poznaniu zabraknie Aleksandry Omelaniuk, która przenosi się do Belgii, a także Eweliny Tobiasz. Ta będzie bronić barw Budowlanych Łódź.To jednak nie koniec pożegnań w szeregach poznańskiej drużyny. Bowiem z zespołu odchodzą: Aleksandra Muszyńska, Natalia Bogdanowicz, Amelia Bogdanowicz, Adrianna Muszyńska, Agata Nowak, Magdalena Jurczyk, Simona Dreczka, Joanna Sikorska, Kinga Dybek oraz Natalia Budnik.

Klub z Poznania pozyskał natomiast nowe zawodniczki. Na ten moment jedynie trzy. Już wcześniej z Jokera Świecie do Poznania przeniosła się Oriana Miechowicz, a także mistrzyni Polski z Chemikiem Police – Pola Nowakowska. Nowym nabytkiem Energetyka Poznań jest również Emilia Oktaba, która poprzedni sezon występowała w Częstochowiance Częstochowa.

Dzień dobry Miasto Poznań! ☀️

„Coś się kończy, coś się zaczyna” dla niektórych zawodniczek zaczyna się przygoda z…

Opublikowany przez Enea Energetyk Poznań Piątek, 5 czerwca 2020

Kolejna siatkarka pożegnała się natomiast z AZS-em Uni Opole. Klub z Opolszczyzny poinformował, że w jego szeregach w kolejnych rozgrywkach zabraknie atakującej – Sandry Szczygioł. To siódma zawodniczka, która kończy swoją przygodę z opolskim zespołem.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet 2020/2021

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved