Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Rozlosowano grupy finałowe mistrzostw Polski młodziczek

Rozlosowano grupy finałowe mistrzostw Polski młodziczek

fot. Gwardia Wrocław

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej odbyło się losowanie grup turnieju finałowego mistrzostw Polski młodziczek. Turniej finałowy zostanie rozegrany w dniach 16-19 września. 

W czerwcu 48 drużyn wyłonionych z rozgrywek wojewódzkich rozpoczęło zmagania na szczeblu centralnym. Do finału awansowało osiem z nich. Warto zauważyć dokonania drużyn z województwa wielkopolskiego. Wszystkie trzy drużyny, które wyszły z mistrzostw na poziomie wojewódzkim, znalazły się w finale.Podział grup finałowych mistrzostw Polski młodziczek:

Grupa I:

1, MKS Dwójka Zawiercie

2. Enea Energetyk Poznań

3. Energa MKS Kalisz

4. UKS Szamotulanin Szamotuły

 

Grupa II:

1. MUKS Joker Świecie

2. MKS Dąbrowa Górnicza

3. SMS Solna Wieliczka

4. ŁMLKS Łaskovia Łask

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę