Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Rozgrywający zostaje w Częstochowie

Rozgrywający zostaje w Częstochowie

fot. Marek Osuchowski

Adrian Kraś jest kolejnym zawodnikiem potwierdzonym przez Exact Systems Norwida Częstochowa na sezon 2020/21. Wcześniej informowaliśmy o pozostaniu w klubie Łukasza Usowicza i Damiana Koguta. Zespół nadal będzie prowadził trener Piotr Lebioda.

Dla Krasia będzie to już piąty sezon w barwach Norwida. Rozgrywający w minionych rozgrywkach zanotował na swoim koncie 63 rozegranych setów, w których zdobył 16 punktów.Trzydziestoletni siatkarz pochodzący z Tomaszowa Mazowieckiego postanowił kolejny rok spędzić w Częstochowie. Z pewnością wpływ na to miała atmosfera w klubie i kibice, których zawodnik z uznaniem określa jako fajną i głośną grupę ludzi. Kraś wciąż twierdzi, że największe sukcesy siatkarskie jeszcze przed nim, a największą porażką jest spadek z ligi w przeszłości.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi

źródło: inf. własna, ksnorwidczestochowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę