Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Rozgrywająca z TAURON Ligi zasili pierwszoligową Częstochowiankę

Rozgrywająca z TAURON Ligi zasili pierwszoligową Częstochowiankę

fot. Michał Szymański

Weronika Wołodko od nowego sezonu rozgrywać będzie na parkietach I ligi kobiet. Rozgrywająca ostatnio broniła barw Uni Opole, a od kolejnego rywalizować będzie w szeregach KS Sorella Częstochowianki Częstochowa.

W minionym sezonie Weronika Wołodko zagrała w 26 spotkaniach (72 setach) i w całych rozgrywkach TAURON Ligi zdobyła dla Uni Opole 11 punktów. Była to już druga jej przygoda z opolską drużyną, w której grała również w sezonie 2019/2022. Wcześniej rozgrywająca związana była z ekipą #VolleyWrocław.Wołodko jest pierwszą nową zawodniczką w częstochowskiej drużynie, którą nadal prowadzić będzie Andrzej Stelmach. Wcześniej z klubem rozstało się pięć siatkarek: Matylda Grabowska, Agnieszka Czerwińska, Aleksandra Stachowicz, Magdalena Piekarz i Julia Papszun.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę