Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Rozgrywająca wraca do MKS-u Kalisz

Rozgrywająca wraca do MKS-u Kalisz

fot. Michał Szymański

Piła, Kalisz, Toruń, Piła… i powrót do Kalisza. Taką drogę w ciągu ostatnich 5 lat przeszła nowa rozgrywająca Energi MKS Kalisz Sylwia Kucharska. 25-letnia rozgrywająca, w zeszłym sezonie będąca jednym z największych odkryć ligi na swojej pozycji, wzmocniła skład kaliskiego zespołu.

Kucharska reprezentowała Energę MKS w I lidze, kiedy kaliszanki wywalczyły awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Po roku opuściła zespół i dołączyła do Budowlanych Toruń. Po roku w I lidze powróciła do ekstraklasowego składu PTPS-u Piła, w którym spędziła poprzedni sezon. Rozgrywająca była mózgiem zespołu, który w poprzednim sezonie został rewelacją rozgrywek i zamiast walki o utrzymanie zajął ósme miejsce w tabeli.W zeszłym sezonie odwiedziła Kalisz, zaliczając świetny występ, kiedy PTPS pokonał kaliszanki w Arenie 3:2, a Kucharska otrzymała nagrodę MVP.

To był bardzo miły powrót. Jak słyszę kaliskich kibiców, to od razu robi się cieplutko na sercu. Nawet jeśli gram przeciwko swojej byłej drużynie. Cieszę się, że kibice o mnie pamiętają – mówiła “nowa” rozgrywająca kaliskiego klubu kilka miesięcy temu.

źródło: mks-kalisz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-11-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved